Fotografia Ślubna

baner_slubna2

Ślub oraz wesele to wyjątkowy i szczególny dzień, który zwykle zdarza się raz w życiu. Jako Para Młoda zadbajcie o to, aby zatrzymać w czasie i uwiecznić już na zawsze, te najpiękniejsze chwile w Waszym życiu. Zróbcie to tak, żeby było do czego wracać po latach, gdyż następnej okazji może już nie być.

 

Galeria zdjęcia ślubne

« z 4 »

Jak pracuję

Fotografia ślubna to wyjątkowy rodzaj fotografii w którym fotograf w mniejszym stopniu jest kreatorem, natomiast w większym stopniu powinien być dokumentalistą. Wyjątek stanowi sesja plenerowa podczas której można pokusić się o zdjęcia pozowane. Poza tym, w tym szczególnym dniu to Para Młoda jest  najważniejsza a nie fotograf, dlatego będę pracował w sposób dyskretny, nikogo nie ustawiając, tak abyście to zawsze Wy byli w centrum uwagi i żebyście czuli się swobodnie oraz komfortowo. To właśnie spontaniczność Młodej Pary zawsze bardzo dobrze wychodzi na zdjęciach.

 

Dlaczego ja?

Zamawiając moje usługi macie pewność, że korzystacie z wiedzy i umiejętności profesjonalnego fotografa z ponad 15 letnim doświadczeniem, a Wasze wspomnienia z tego szczególnego dnia są bezpieczne. Macie gwarancję, że te wspomnienia nie znikną z powodu czyjegoś braku umiejętność, niekompetencji czy awarii sprzętu.

 

Jak zamawiać?

Wystarczy że wyślecie do mnie maila i napiszecie jakim pakietem ślubnym jesteście zainteresowani.
Koniecznie podajcie też termin i miejsce w którym odbędzie się ślub oraz wesele.
Możecie również zadzwonić, a ja odpiszę lub oddzwonię i uzgodnimy wszystkie szczegóły.

zamow_button

work_to